Filmy s tématikou vína. Znáte některé z nich
Odrůdy vína

Filmy s tématikou vína. Znáte některé z nich?

Zajímáte se o filmy, ve kterých se nachází vinice a vína? Jinými slovy vás zajímají filmy s tématikou vína? Pak vám poradíme několik tipů na skvělé filmy, jež jsou přímo pro vás. Pokud se na ně budete dívat opravdu pečlivě, s největší pravděpodobností se dozvíte i pár nových informací. Filmy jsou z větší části opravdu postavené na vinicích a vínech. Proč si tedy nejít pro nové informace? K těmto filmům si navíc můžete se svým protějškem otevřít kvalitní víno a dopřát si výborné jídlo. Pojďme se nyní podívat na samotný seznam filmů.


Filmy s tématikou vína. Znáte některé z nich?


Prvním tipem jsou Bobule. Tento film zná jistě každý český obyvatel, protože se v televizních obrazovkách objevuje každým rokem. Momentálně se můžete těšit na nový díl nesoucí název Bobule 3. V hlavních rolích se ve filmu objevuje Tereza Ramba, Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer. Zlatá trojice vás bude doprovázet ve všech dílech tohoto známého filmu. Kromě nich ve filmu najdete dále i Václava Postráneckého nebo Tomáše Matonohu. Film je tedy obsazen známými herci, kteří vás rozesmějou. Prožijte s nimi nádherný příběh.

Filmy s tématikou vína


Na chvíli přejdeme k seriálům. I tady má Česká republika co ukázat, a to konkrétně seriál Vinaři. I tady se můžete těšit na známé české herce, které vás budou v několika dílech doprovázet svými příběhy. Kromě příběhu se můžete těšit na dnes již známou píšničku, kterou pro tento seriál poskládala skupina Chinaski. Ze zahraničních filmů rozhodně stojí za kouknutí například film Víno nás spojuje, který popisuje příběh osamělého cestovatele, který se po čase rozhodne vrátit ke svému otci. Ten bohužel trpí vážným onemocněním.


Jaký zahraniční film stojí za podívání?


Víno roku je svým způsobem dokumentární film, který chvílemi vypráví o skutečných událostech, které se ve světě odehrávají. Jde o příběh vína z Kalifornie, které si získali neskutečný obdiv, a to po celém světě. V tehdejší době získala Francie skutečnou konkurenci, co se týče výroby tohoto oblíbeného nápoje.

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *